TR / EN

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

     

Şiringül Tekstil 1995 Yılında küçük bir konfeksiyon atölyesiyle işe başlayıp bugün 2500 m2 kapalı alanıyla Okul kıyafetlerinde sayılı firmalar arasındaki yerini almış olup, müşterilerine kaliteyi en hızlı şekilde üretmeye devam etmektedir.

     

Firma olarak, tüketici ve tedarikçilerimiz için en kaliteli ürünleri üretmek amacıyla kumaş seçimlerinden başlayarak, tüm üretim aşamalarını titizlik ve hassasiyetle takip Etmekteyiz.

 

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutarak ve asla kaliteden ödün vermeyerek, üretimden insan kaynaklarına, pazar beklentilerinden teknolojik gelişmelere kadar her alanda araştırmacı ve yenilikçi yönetim politikasıyla sektörün parmakla gösterilen bir markası olmak. Sektörün değişen taleplerini hızlı şekilde karşılayarak, istikrarlı kaliteli üretimi ile güvenin simgesi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

"Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir." Bu düşünce ile; Her geçen gün değişen ve artan müşteri beklentilerini karşılayabilmek için, teknolojik yenilikleri izleyerek, sürekli iyileştirme ve Ar-Ge çalışmaları yaparak istenen kalite standartlarında üretim yapmak, İnsan ve çevre saglıgına uygun üretim yapmak, En kısa termin süresi ve satış sonrasında daima müşterilerimizin yanında olmak, Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimiz için değer yaratan, kaynaklarını etkin kullanan güvenilir ve saygın bir şirket olmaktır.

Analytics Kodu